Yahoo! відмовився від 45 мільярдів Білла Гейтса

3
11 лютого 2008

Хто б міг подумати, але американська інтернет-компанія Yahoo! Inc. відхилила привабливу пропозицію від Microsoft ціною в 44,6 мільярди доларів.

"Угода століття" між двома Інтернет-монстрами, схоже, не відбудеться, пише "Wall street journal" з посиланням на офіційний прес-реліз компанії.

"Пропозиція компанії Microsoft істотно недооцінює Yahoo!, у тому числі наш всесвітньо відомий бренд, широку аудиторію по всьому світу, значні інвестиції, вкладені останнім часом у просування платформ, перспективи росту, потік вільних коштів і можливості збільшення доходів", - зазначається в документі.

Незважаючи на таку красномовну відмову, Yahoo! залишила відкритими двері для подальших переговорів з найбільшим у світі виробником програмного забезпечення.  

Люди, знайомі з їхнім предметом, припускають, що Yahoo!, відкидаючи пропозицію Microsoft, просто торгується, очікуючи на ще більш привабливу.

За даними джерел газети в компанії, Yahoo чекає від Microsoft збільшення ціни за одну акцію з 31 до 40 доларів, що збільшить загальну вартість покупки на 12 мільярдів доларів.

Компанія Yahoo! Inc. була заснована аспірантами Стенфордського університету Девідом Філо і Джеррі Янгом у січні 1994 року. Yahoo! Inc. володіє другим за популярністю у світі пошуковою системою і надає низку сервисів, об'єднаних інтернет-порталом Yahoo! Directory.