Кому належатиме монополія на Київ

12
5 лютого 2008

Чи купували ви собі банк чи фабрику, кидаючи кубик і рухаючись по розфарбованому ігровому полі? Якщо ні, то обов'язково спробуйте - адже мова йде не про якусь там картярську партію, а про всім відому гру "Монополія".

А незабаром купити собі в цій грі можна буде не лише певні об'єкти нерухомості, але й цілі міста.

Справа в тому, що зовсім скоро з'явиться нова версія гри - "Монополія: світове видання". На 20 картках гри будуть нанесені назви міст з усього світу, які оберуть інтернет-користувачі з списку 68 запропонованих.

У цьому списку є і Київ. Станом на вечір  4 лютого, столиця України посідала 11 місце. При цьому динаміка руху нашого міста вражає: ще 25 січня Київ був у списку лише 32. Але вже за чотири дні він піднявся у рейтингу на 22 місце, а тепер наздоганяє десятку лідерів.

Крім вже згаданих 20 міст зі списку, за які можна проголосувати, є ще інший список міст. Його можуть формувати самі інтернет-користувачі додаючи те місто, яке вони забажають. А ті два міста, які виявляться найпопулярнішими, будуть додані до 20 міст-лідерів зі списку.

Львів, який доданий до другого списку, наразі займає шосте місце.

Крім того, вартість міста у грі буде залежати від його позиції в рейтингу: чим вище місце посіло місто, тим воно дорожче. Наразі Київ вже обігнав по дороговизні Токіо, Пекін, Афіни і Цюріх, але все ще коштує менше, аніж Париж, Монреаль, Лондон, Сідней, Гонконг, Нью-Йорк, Рим, Кейптаун і Ванкувер.

Голосування триватиме до 28 лютого 2008 року.

Процедура голосування не вимагає багато часу та зусиль. Після реєстрації із наданням електронної адреси, користувач має змогу обрати не більше десяти міст зі списку, які, на його думку, гідні увійти у нове видання гри "Монополія".

Згідно правил голосування, користувач може голосувати один раз на день з однієї електронної адреси. Таким чином, користувач, що має 4 електронні адреси може  проголосувати 4 рази на день. Кожне подальше голосування не вимагає реєстрації, а лише введення зареєстрованої електронної адреси та пароля.

Гра "Монополія: World Edition" буде вироблятись на 37 мовах (включно з українською) і продаватиметься у понад 100 країнах.