Для чоловіків придумали пляшку у формі...

143
6 лютого 2008

На що тільки не йдуть українські виробники, щоб догодити покупцеві, та ще й потішити його відчуття прекрасного.

От Чернігівський лікеро-горілчаний завод порадував своїх шанувальників горілкою... але не звичайною, а розлитою у пляшку у формі чоловічого статтевого органу.

Витвір має браву назву "Гармата", й, зі слів продавців, "йде на розхват" особливо серед чоловіків. Часто цей сувенір купують, щоб здивувати родичів, друзів, знайомих.

Такі "Гармати" тепер можна придбати в лікеро-горілчаних магазинах

Популярності витвору додає й те, що наближається чоловіче свято - 23 лютого. А може, такий подарунок стане доречним сувеніром ще й до дня Закоханих та 8 березня?

Півтора роки тому місце біля керма підприємства "Чернігівська горілка" зайняла молода енергійна команда, що, у співпраці із досвідченими технологами заводу тепер без упину тішить споживачів екстравагантною продукцією.

На прилавках горілчаних відділів присутні "Козак з бочкою", "Лікар", "Булава", "Барсетка", "Каністра".

До Нового Року створено сувенірні пляшки "Дід Мороз" та "Ялинка".

До войовничої серії, вінцем якої став "гарматний" фалос, відносяться також "Булава", різноманітні шаблі та пістолети, "Граната" й "Автомат".

Смакові якості та гумор цінують не тільки на батьківщині - продукція ВАТ "Вагма-Люкс" експортується до Великобританії, повідомляє чернігівське видання "Високий Вал".

Побажаємо ж співвітчизникам веселих та смачних свят, а виробникам горілки - невичерпної фантазії!