Черновецький вводить додаткові уроки фізкультури

5
6 лютого 2008

Київська влада, руйнуючи спортивні майданчики та зелені ділянки, несподівано задумалась про фізичний стан своїх громадян.

Тепер мер столиці Леонід Черновецький вирішив ввести в київських школах додаткові години для занять фізичною культурою.

Як розповів заступник мера Віталій Журавський, збільшення уроків фізкультури для київських школярів пройде в рамках Міжгалузевої комплексної програми "Київ - спортивний" на 2008-2011 роки, проект якої нещодавно розглядався в Київській міській державній адміністрації.

"Програма "Київ - спортивний" покликана підвищити статус фізичної культури і спорту та сформувати у людей розуміння необхідності занять фізичною культурою і спортом", - сказав Журавський.

Він розповів, що в рамках Програми "Київ - спортивний" до 2011 року планується створити вісім нових спортивних клубів при загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах освіти.

Крім того, планується запровадити систему одноступеневих та багатоступеневих спортивно-масових змагань, у тому числі з видів спортивного туризму. 

"Також ми шукаємо спосіб визначення фізичної підготовленості дітей дошкільного віку, учнів та студентів. Можливо це відбуватиметься шляхом складання державних тестів і нормативів фізичної підготовленості у дошкільних навчальних закладах, школах та вищих навчальних закладах", - розповів він.

"Крім того, ми розглядаємо можливість атестації викладачів з фізичного виховання та тренерів-викладачів з видів спорту для визначення фахового рівня та необхідності підвищення кваліфікації", - додав Журавський.