У Китаї введено Інтернет-цензуру

6
6 лютого 2008

Китай вирішив забезпечити розвиток Інтернету "у здоровому напрямку" та ввів обмежений контроль над всесвітньою павутиною.

Тепер китайцям заборонено розміщувати в мережі матеріали порнографічного або наклепницького характеру, а також матеріали, які пропагують насильство, повідомляє "Yahoo!News".

"Нові правила, оприлюднені наприкінці 2007 року, спонукують операторів відео- й аудіосайтів розміщувати позитивну інформацію, яка відповідає інтересам усього суспільства", - говориться у заяві міністерства інформатики КНР.

Новий документ передбачає створення особливих державних відомств, які повинні регулювати діяльність сайтів, що працюють у безперервному режимі.

Ті сайти, які протягом визначеного періоду не допустили ніяких порушень, зможуть подавати заявки на незалежне віщання в Інтернету.

За словами міністерства інформатики, введення подібної цензури у Китаї просто необхідне. Адже Інтернет у країні розвивається дуже швидко, і на даний момент у КНР налічується вже понад 200 мільйонів користувачів.