Щоб отримати другий шанс на тестуванні, учні вдаються до шахрайства
Участь у ній беруть громадяни, які з визначених законом поважних причин не зареєструвалися або не з`явилися на основну сесію.
Як повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання, у першому тестуванні з української мови та літератури беруть участь 6 тис. 361 особа, для яких створено 27 пунктів тестування. Для перевірки робіт вже створено три пункти перевірки в різних регіонах.
[L]Як і під час основної сесії, тестування триватиме три години. Для перевірки робіт вже створено три пункти перевірки в різних регіонах. Тестові завдання, як і раніше, містять і закриті, і відкриті запитання.
Нагадаємо, під час основної сесії зовнішнього оцінювання, що тривала з 22 квітня до 4 червня, тест з української мови та літератури склали 461 тисяча 210 учасників. 92% з них набрали понад 124 бали, здобувши таким чином право на вступ до вищих навчальних закладів. Максимальну кількість балів - 200 - отримали 222 учасника.
Однак ЛІГАБізнесІнформ повідомляє, що українські абітурієнти надають у приймальні комісії медичні довідки, в яких вказується, що за станом здоров'я вони не брали участь в тестуванні. Так абітурієнти намагаються приховати низькі результати, отримані під час зовнішнього незалежного тестування.
До Українського центру оцінювання якості освіти звертаються з приймальних комісій вищих навчальних закладів, аби перевірити факт проходження абітурієнтами тестування.
Центр запевнив, що буде надавати всю інформацію як про факт проходження тестування, так і про отримані абітурієнтами результати.