Музиканти присвячували пісні повіям

— 12 січня 2009, 10:39

Зв'язок між музикою та проституцією існує давно. Ще в середньовіччя в Європі жінки подорожували, заробляючи на життя співами та власним тілом, повідомляє "Німецька хвиля".

Як і в живописі чи літературі, продажне кохання оспівували по-різному: як солодку спокусу, гріх, символ розпусти чи нещасну любов.

Соліст британського гурту "The Police" Стінг написав один зі своїх найвідоміших хітів про нещасне кохання до проститутки: "Роксано, не вмикай знову червоне світло".

Джоні Кеш застрелює у своїй пісні куртизанку, що розбила його серце. Репер Dr. Drе доходить висновку, що з повії не зробиш домогосподарку, як би ти її не кохав.

Музикантів, які співали про злидні за плюшевими занавісками, тобто серйозно ставилися до теми "проституція", не так багато. Один із них - легендарний співак та композитор Френк Заппа. Який написаввідому пісню про неповнолітню повію, що обурила американських моралістів.

РЕКЛАМА:

Музикант Роберт Джонсон після відвідин борделю говорив, що "продав душу дияволові".

Знаменитий хіт "House of the rising sun»" (Будинок сонця, що сходить) у виконанні американського гурту 1960-х Animals оспівали бордель у Новому Орлеані.

Співак Джеймс Браун, якого називають «легендою музики в стилі «соул», виріс у будинку терпимості.

Реклама:

Головне сьогодні