Мільярдер покінчив життя самогубством

25
7 січня 2009

Його тіло було знайдено поблизу залізничного полотна в південній Німеччині, повідомляє ВВС.

Восени минулого року Меркль, який посідав 94 місце в списку найбагатших людей світу, поставив на зниження котирувань акцій концерну Volkswagen.

Однак після того, як фірма Porsche збільшила свою частку в концерні, котирування акцій Volkswagen пішли вгору, і збитки Меркля склали 400 мільйонів євро.

Відомо, що головна компанія ділової імперії Меркля останнім часом вела переговори про банківські позики.

Родина мільярдера, в тому числі його четверо дітей, видали заяву, де йдеться про те, що Адольф Меркль, "пристрасний бізнесмен та сімейна людина", жив і працював заради своєї сім'ї та своїх компаній, серед яких була фармацевтична фірма Ratiopharm і цементний завод Heidelberg Cement.

У бізнес-імперії Меркля, доходи якої за 2008 рік склали 30 мільярдів євро, працювало близько 100 тисяч людей.

Він допоміг перетворити оптову фірму свого діда на найбільшу оптову фірму з продажу ліків у всій Німеччині, Phoenix Pharmahandel, в якій йому самому належала частка в 57%.

Меркль також володів частками в німецьких фірмах з виробництва автомобілів-позашляховиків, програмного забезпечення та текстилю.

Статки Адольфа Меркля журнал Forbes оцінив минулого року в 9,2 мільярда доларів. У записці, яку Меркль залишив своїй сім'ї, говориться, що він покінчив життя самогубством через те, що розорила фінансова криза.