Китайський пошуковий сайт вибачився за порнографію

21
8 січня 2009

Це сталося невдовзі після того, як влада КНР оголосила про початок кампанії з боротьби з непристойністю та порнографією в інтернеті, яка повинна привести до очищення всесвітньої мережі від "шкідливих" сторінок.

Власники пошукової системи Baidu заявили, що усвідомлюють всю повноту своєї відповідальності за "негативні наслідки" впливу подібних сайтів на інтернет-користувачів.

Baidu був одним з 19 сайтів, що зазнали критики з боку влади за те, що не зміг позбутися матеріалів неналежного змісту.

Сайтам було винесено попередження про те, що вони повинні вичистити всі лінки на порносайти, інакше вони можуть опинитися під загрозою закриття.

Два провідних китайських оператора азартних ігор в інтернеті NetEase і Sina також принесли свої вибачення.

У Baidu заявили, що позбулися "непристойного контенту і посилань", а також удосконалили систему контролю за матеріалами,що публікуються.

"Ми приносимо вибачення інтернет-користувачам у цілому за негативний вплив, який ми завдали суспільству", - йдеться в офіційній заяві компанії.

Як відомо, влада Китаю вважає себе відповідальною за захист моралі в суспільстві і побоюється, що "нездоровий" інтернет-контент може завдати шкоди молодому поколінню.

Однак деякі вважають, що кампанія проти порнографії може бути використана як привід для боротьби з інакомислення в інтернеті.