Ціни на відпочинок у Криму ростуть

— 1 травня 2009, 12:40

Ціни на відпочинок у Криму цього року будуть на 25% вищі, ніж у 2008-му, але не більше.

Про це кореспондентові УНІАН повідомила перший заступник міністра курортів і туризму Криму Марина Слєсарєва.

Вона прокоментувала інформацію, поширену низкою ЗМІ з посиланням на Державну службу туризму і курортів України про те, що вартість туристичних послуг у Криму в сезоні-2009 виросте на 42%.

"Звідки узято цю цифру (42%), я не знаю, ми таких даних не подавали в Держкомтуризму, - сказала Слєсарєва. - Ціни в Криму піднялися максимум в межах 25% порівняно з минулим роком. Деякі бази розміщення залишилися в цінових рамках минулого сезону".

Перший заступник міністра курортів автономії відзначила, що бази розміщення, а також туристичні підприємства, які здійснюють трансфер і конверсійне обслуговування, збільшили вартість послуг через низку причин.

"Дещо цього року ми всі дорожчі, але це не тому, що нам захотілося заробити, а тому що подорожчали енергоносії, продукти харчування, подорожчало багато іще чого", - сказала Слєсарєва.

Конкуренти Криму - курорти Краснодарського краю Росії - також підняли ціни на відпочинок.

"Коли наші представники їздили на сочинську виставку і порівнювали ціни, то ми зрозуміли, що ми (Крим) дешевший цього року на 10-15%", - відзначила вона.

На травневі свята міністерство очікує припливу туристів до Криму.

Мінкурортів сподівається, що цього року кількість відпочивальників у Криму буде на рівні 2008 року. "Поки що ми йдемо з 27-а відсотками відставання (порівняно з аналогічним періодом минулого року)", - сказала Слєсарєва.

Голова Мінкурортів Криму Андрій Сумцов в коментарі журналістам заявив, що озвучена Держкомтуризму цифра в 42% не відповідає дійсності.

Курортний сезон у ряді регіонів Криму відкриється 1 травня.

Реклама:

Головне сьогодні