Знайдено хвіст літака Air France. Фото

21
9 червня 2009
Водолази дістають з води великий фрагмент хвостової частини літака
Він розфарбований у корпоративні кольори Air France
Сім’я, яку ви бачите на фото, дуже боялась авіакатастроф. Відтак батько з трирічною донькою полетів ранішнім рейсом і щасливо приземлився у Парижі, а мати з п’ятирічним сином опинилась у злощасному літаку Air France
Фернандо Шнабл втратив у авіакатастрофі сина і дружину

Бразильські військові обнародували фотографії, на яких видно, як водолази дістають з води великий фрагмент хвостової частини літака, розфарбованого в корпоративні кольори Air France, повідомляє ВВС.

За понеділок було знайдено ще вісім тіл загиблих. Відтак загальна кількість тіл, виявлених рятувальниками, становить 24, розповів полковник бразильських військово-повітряних сил Ері Муос. Загальна кількісь людей, які летіли в аеробусі, становить 228 осіб.

Комісія з розслідування причин катастрофи продовжує вивчати версію, що незадовго до аварії в літака в зоні турбулентності відмовили датчики швидкості.

Тим часом міністерство оборони США направило в Бразилію два пристрої, які мають допомогти знайти на дні Атлантичного океану "чорні скриньки" зниклого авіалайнера.

Ці пристрої здатні фіксувати сигнали бортових самописів з більш ніж 6-кілометрової глибини.

"Чорні скриньки" запрограмовані так, що можуть посилати сигнали протягом 30 днів.

Аварія аеробуса Air France є найбільшою за усю історію французької цивільної авіації і найбільшою авіакатастрофою світу з 2001 року.

Усі фото The Daily Mail