Львів’яни виїжджають закордон і ходять по кав’ярнях

Місто живе своїм життям попри те, що карантин продовжений у садочках, школах та вузах аж до 23 листопада, повідомляє "Радіо Свобода".

Уже з понеділка на львівських вулицях, у транспорті було помітно більше людей, а ввечері деякі кав'ярні навіть були переповнені. Львів'яни менше користуються захисними масками у приміщеннях, а це бентежить лікарів. Адже епідемія ще не пройшла і щодня хворіють більше тисячі людей.

За останні двадцять днів кількість хворих на Львівщині становить понад 160 тисяч осіб. Якщо на 8 листопада 63 людини померли, то уже наступного дня - 74 особи померли від грипу A/H1N1 або нового типу пневмонії. Медики пояснюють, що більшість з тих, хто вмирає, перебували у важкому стані в реанімації. А високу смертність фахівці аргументують тим, що у перші дні львівські лікарі не знали як лікувати пацієнтів, лише згодом виробили схему.

Пік захворюваності, який припав на 30, 31 жовтня, 1 і 2 листопада минув. Тоді за день констатували 10-15 тисяч хворих. Нині спостерігається суттєвий спад, зменшилось кількість викликів лікарів.

Та Львівська область все ж лідирує у сумній статистиці смертності, яку щодня публікує МОЗ. Якщо у цій області з часу початку епідемії померло 74 особи, то в Івано-Франківській (другій з найбільшою кількістю смертей) - 25. У Тернопільській області небезпечний вірус вбив 18 людей.

ВІДЕО ДНЯ

Нагода для мандрівки

Офіційно контролюючі органи повідомили про одиничні випадки зловживань в аптеках або ж про відсутність взагалі. Хоча мешканці області зауважили, як протягом одного дня в одній і тій же ж аптеці ціна на антивірусний препарат зросла на 17 і більше гривень, на бинт - на гривню.

При в відсутності захисних масок в аптеках їх у 10 разів дорожче продавали на базарах.

[L]Нині й далі не можна придбати маски чи більшість антивірусних препаратів в аптеці.

А підприємці, зокрема ресторатори, підраховують свої збитки, яких зазнали у час епідемії. Адже більшість закладів громадського харчування протягом 10 днів були зачинені.

Увесь цей час не було туристичних автобусів з Польщі. Натомість туристичні фірми Львова у кілька разів збільшили обсяги продажу путівок у Єгипет і Туреччину.

У кількох туристичних компаніях повідомили, що путівок немає на найближчі два тижні. Торік у такий час клієнтам пропонували суттєві знижки.

Нині зі Львова в Єгипет щотижня здійснюється чотири авіарейси і квитки викуплені до 21 листопада. А вартість путівки на людину на тиждень відпочинку 600 і більше доларів. Незважаючи на високі ціни, охочих відпочити у час епідемії не бракує.

Реклама:

Головне сьогодні