В Ірландії за справляння потреб на вулиці карають струмом

13
6 листопада 2009

Минулого тижня власник музичного магазину Джон О'Коннор обладнав стіну свого закладу нехитрою електросхемо. Тож тепер той, хто вирішив помочитися на стіну отримує відчутний удар струмом, повідомляє ВВС.

Електрифікована стіна у музичного магазину Джона О'Коннора вже "здивувала" першу жертву. Це при тому, що на стіні висить оголошення "Стіна під струмом, справляєте потребу на власний страх і ризик".

За словами власника магазину, він вдався до таких мір, бо вранці у понеділок біля стіни такий сморід, що люди навіть не хочуть заходити до магазину через це.

Ця подія спричинила в місті неабиякі дебати. Один з членів місцевої ради - Пол О'Шей - запропонував створити дві посади "туалетних патрульних": вони б чергували на вулицях у вихідні і стежили за перехожими, які дозволяють собі помочитись в громадських місцях.

"Потім патрульні сповіщали б поліцію, а ті вже штрафували б винних прямо на місці", - запропонував депутат, який очолює комітет з охорони громадського порядку.

Однак мер міста Френкі Нейлон висловив побоювання за безпеку "туалетних патрульних".

"Якщо у нас люди серед білого дня плюють на контролерів автостоянок, які перебувають при виконанні обов'язків, можу собі уявити, що буде з туалетним патрульним о третій годині ночі", - зауважив мер.

Депутат від партії "Зелених" Брайан Міні запропонував створити в інтернеті "Дошку ганьби", де місцеві жителі могли б вивішувати фотографії порушників громадського порядку.

Головне на сайті