Фонд Катерини Ющенко знову збиратиме гроші на лікарню

43
3 квітня 2010

Про це йдеться у статті голови правління міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" Олександра Максимчука і голови правління благодійного фонду "Дитяча лікарня майбутнього" Віри Павлюк для "Дзеркала тижня".

"Розуміючи, що в умовах кризи можливості держави можуть бути обмежені, фонд "Дитяча лікарня майбутнього" розпочне другу кампанію збирання коштів, зокрема, більш активно шукаючи ресурси за кордоном", - пишуть автори.

"Крім того, можна залучити інвесторів чи/та операторів, які управляли б лікарнею через створення державно-приватного партнерства, як це робиться у світі, або за процедурою концесії з чітко визначеними інтересами держави", - розповідають організатори.

Реклама:

Вони нагадують, що під час телемарафону "Дитяча лікарня майбутнього", який відбувся 17 грудня 2006 року, було зібрано понад 262 млн. грн. благодійної допомоги.

"Кошти на лікарню надходили від фірм і компаній, робітничих колективів, простих громадян. Але левова частка із зазначених 262 мільйонів - майже 94% - була задекларована найбільшими благодійниками", - нагадують організатори.

"Серед них - благодійні фонди, великі підприємства, банки і заможні люди. Трохи більше ніж 6% надійшло від інших юридичних та фізичних осіб, з них близько 3 млн. 600 тис. гривень - через СМС", - пишуть вони.

Проте не всі великі благодійники на даний момент зуміли надати проекту обіцяні кошти, зауважується в статті.

Так, Сергій Тарута (ІСД) задекларував переказати проекту 15 млн. доларів, проте виконати зобов'язання поки не зумів, Костянтин Жеваго з задекларованих 10,1 млн. гривень перерахував 6,775 млн., а Едуард Шифрін надав 3 млн. гривень з 5 млн. обіцяних.

Разом з тим, виконують свої зобов'язання фонд Ріната Ахметова "Розвиток України", який фінансує проект на суму в 12,8 млн. дол., Джеймс Темертей (Northland Power Inc., який надав 1 млн. дол.), Борис Колесніков (який надав 1,5 млн. дол.), Володимир Костерін ("Трансбанк", надав 0,5 млн. грн.), Вадим Новінський ("Смарт-Холдинг", надав 4 млн. дол.) та Віктор Пінчук (фінансує проект на суму в 10 млн. дол.).

Реклама:


Реклама: