Несправжні українські ДАІшники зупиняли машини... феном

— 2 травня 2010, 20:43

На Дніпропетровщині міліція зареєструвала декілька випадків зупинки автовласників на дорогах групами псевдоДАІшників.

Про це повідомляє Радіо "Свобода".

Як повідомили в Управлінні ДАІ в Дніпропетровській області, один із інцидентів стався на автодорозі Харків - Сімферополь: громадянина Росії зупинили нібито працівники ДАІ, які несли службу на автомобілі ВАЗ, вони вимагали з чоловіка штраф у розмірі 1400 гривень, погрожуючи невиїздом за межі України.

Міліція зупинила псевдопатрульний автомобіль, у ньому виявили амуніцію, формені головні убори працівників ДАІ, жезл, а також папку з псевдодокументацією.

Один із затриманих псевдопатрульних є членом громадського формування "Екос" і вже раніше затримувався за подібні дії.

Подібний інцидент зафіксували і на трасі Красноград - Новомосковськ. Там міліція піймала 3-х чоловіків, які були вдягнуті у формений одяг, схожий на форму правоохоронців. В автомобілі у них знайшли макет вимірювача швидкості.

Як розповіли в ДАІ, пристрій виглядав дуже кумедно: звичайний фен для волосся був обмотаний ізоляційною стрічкою, до нього приєднано велосипедний спідометр. Цим "суперрадаром" чоловіки зупиняли машини "порушників швидкості".

В обласному управлінні ДАІ зазначають: це не вперше співробітники ДАІ затримують псевдопатрульних.

Щоб не стати жертвою злочину, водіям радять уважно розглядати інспекторів ДАІ, які їх зупиняють, та вимагати документи.

Також в ДАІ застерігають автовласників: не варто зупинятись на вимогу сторонніх осіб, так званих екологічних патрулів чи представників козацьких організацій, - вони не уповноважені інспектувати дорожній рух.

Реклама:

Головне сьогодні