У Києві закрили торрент-порносайт

— 5 травня 2010, 17:28

До управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, надійшла інформація, що певний приватний підприємець у сфері інтернет-продаж є власником сайту http//xsweet.net.ua, з якого можна без будь-яких обмежень отримати фото та відео порнографічного змісту.

Оперативникам вдалося встановити місце розташування сервера та затримати його власника, 35-річного киянина, повідомляє Міністерство внутрішніх справ.

За словами затриманого, сайт xsweet.net.ua він створив 2008 року саме для розповсюдження продукції порнографічного характеру між зареєстрованими користувачами сайту.

Сайт містив тематичні розділи, приміром, "Зарубежные порнофильмы", "Русские порнофильмы", "Зарубежные порноролики", "Русские порноролики", "Нетрадиционное порно" тощо.

Наразі сервер вилучено, сайт припинив існування. За попередніми висновками фахівців, інформація, яка міститься на вилученому сервері, справді має порнографічний характер.

Наразі призначено низку експертиз. Відносно затриманого порушено кримінальну справу за статтею Кримінального кодексу про розповсюдження відеопродукції порнографічного змісту.

Санкція цієї статті передбачає покарання до п'яти років ув'язнення з конфіскацією відповідних творів та обладнання. Триває слідство.

Реклама:

Головне сьогодні