Двох річних малюків покинули на цвинтарі

19
5 липня 2010

Дітей на цвинтарі міста Хуст знайшли випадково і до цього вони просиділи біля могил майже добу.

Працівники міліції, які прибули на місце, виявили у дітей дивну висипку на тілі, а тому їх одразу відправили до центральної районної лікарні. Паралельно з цим правоохоронці взялися за пошуки матері, що покинула дітей. Виявилося, це була не одна мама, а дві.

У лікарні, куди доправили дітей, працівникам міліції заявили, що вже бачили малят напередодні.

Реклама:

Лікарі розповіли, що днями до них звернулася молода жінка і наполегливо просила залишити двійко дітей на лікуванні. Запідозривши недобре, медики почали наполягати на присутності матері у лікарні.

У відповідь жінка сказала, що вийде забрати речі в авто, але лікарі бачили, що жінка прийшла до них пішки, тому продовжили наполягати, щоб вона залишилася з дітьми. Жінка забрала дітей і залишила лікарню.

Пошуки правоохоронців доволі швидко дали результати. На автовокзалі одна з молодиць, що була родом із села Королево, впізнала дітей. Жінка повідомила, що кожна з цих крихіток має свою маму, які живуть на Виноградівщині. Того ж дня працівники міліції відправилися по жінок.

Знайдена дівчинка виявилася дочкою 19-річної Мирослави, яка за словами родичів, виїхала у Донецьк.

22-річна Олена, яка виявилася матір'ю хлопчика, виправдовувалася, нібито дітей у неї викрали, поки їздила в Дніпропетровськ. Але заявити про це вона нібито ще не встигла. Втім, правоохоронці встановили, що нікуди вона не виїздила.

Реклама:

Після цього жінка зізналася. Єдиним аргументом на своє виправдання вона назвала скрутне матеріальне становище, казала, що не мала чим годувати дітей. Тому й виник задум позбутися їх.

Спочатку хотіла підкинути малят у лікарню. Та цей план швидко "розкусили" медики. Тоді горе-матір не знайшла нічого кращого, ніж залишити дітей на хустському цвинтарі.

За матеріалами прес-служби МВСРеклама: