ФБР погрожує Wikipedia судом

8
5 серпня 2010

Герб ФБР зображений в розділі енциклопедії Wikipedia, що описує діяльність цього відомства, повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на CNN.

Керівництво ФБР 22 липня направило листа власникам он-лайн енциклопедії, в якому вимагало прибрати герб з сайту. "ФБР не дозволяло використовувати свій герб на веб-сайті Wikipedia", - зазначено в листі.

Головний юридичний радник ФБР Девід Ларсон послався на законодавство США, в якому йдеться про те, що копіювання офіційної емблеми без спеціального дозволу незаконно.

 

Проте власники сайту поки відмовляються виконати вимогу ФБР. Вони надіслали у відповідь листа, в якому пояснили, що керівництво ФБР, на їхню думку, неправильно інтерпретує законодавство США.

"Ми вимушені, згідно з законом і нашими принципами, відмовити в задоволенні вашої вимоги про вилучення герба ФБР", - заявив у листі, направленому ФБР, головний юридичний радник Wikipedia Майк Годуін.

Він також заявив, що готовий захищати свою точку зору в суді.

У листі також зазначено, що герб ФБР можна побачити не лише у Wikipedia, але і на багатьох інших сайтах.powered by lun.ua