Українці рекордно мало розлучаються

11
1 березня 2011

Про це з посиланням на міністра міністра юстиції Олександра Лавриновича повідомляє прес-служба відомства.

Як зазначається, загалом розірвання шлюбу торік зареєструвало 126 тисяч пар, що майже на 14% менше, ніж у 2009 році, та майже на 25% менше, ніж у 2008 році.

При цьому, за словами Міністра юстиції, показники 2010 року продовжили багаторічну тенденцію щодо поступового зменшення кількості розірваних шлюбів у країні.

Разом з тим, кількість шлюбів серед українців традиційно перевищує кількість розлучень у 2-4 рази. Зокрема, протягом 2010 року в Україні було зареєстровано понад 300 тисяч шлюбів, що в середньому перевищило кількість зареєстрованих розлучень майже у 2,5 рази.

Найкраще співвідношення кількості укладених до кількості розірваних шлюбів було традиційно зафіксовано в Закарпатській області. Так, у 2010 році на кожне розлучення в регіоні припадало чотири шлюби.

У 2010 році високе співвідношення кількості укладених шлюбів до кількості розірваних було також зафіксоване у Рівненській, Волинській та Львівській областях, де на кожні 3,5 шлюби припадало одне розлучення, у Тернопільській та Івано-Франківській областях - на кожні 3 шлюби одне розлучення, у Чернівецькій області та м.Києві - на кожні 2,7 шлюби одне розлучення, в Одеській області - 2,5 шлюби на одне розлучення.

У решті регіонів одне розлучення у 2010 році припадало в середньому на кожні 2 шлюби.