Американці випустили дитячий планшет

— 1 липня 2011, 14:38

Виробник розвиваючих іграшок LeapFrog назвав ціну і характеристики планшета LeapPad Explorer.

Дитячий планшет оснащений п'ятидюймовим сенсорним екраном з роздільною здатністю 480 на 272 пікселів і використовує процесор з частотою 400 мегагерц. У LeapPad є камера для фото-і відеозйомки, акселерометр і мікрофон, пише Лента.ру з посиланням на сайті виробника.

На планшеті можна запускати навчальні ігри і програми. У пам'ять пристрою встановлені чотири програми, ще близько ста додатків доступні на сайті LeapFrog.

Серед них є програми для навчання читання та письма (в комплекті з LeapPad поставляється стилус), інтерактивні розмальовки, музичні програми і програми для навчання основам здорового способу життя.

Модуля Wi-Fi в LeapPad Explorer немає, тому для установки додатків пристрій необхідно підключити до комп'ютера. Також для планшета будуть випускатися картриджі з програмами.

ВІДЕО ДНЯ

У продаж в США дитячий планшет, анонсований в лютому 2011 року, надійде 15 серпня за ціною 99,99 доларів. Чи буде LeapPad Explorer продаватися в інших країнах, поки не повідомляється. Ціна додатків для планшета складе від 5 до 25 доларів.

Раніше компанія випустила LeapFrog дитячий ноутбук LeapPad з аналогічним функціоналом.

Реклама:

Головне сьогодні