Австралієць анонсував вбивство власної дитини у Facebook

9
2 липня 2011

Австралієць Рамазан Акар (Ramazan Acar) отримав 33 роки в'язниці без права побачень за вбивство своєї дворічної дочки Язміни, яке він анонсував в соціальній мережі Facebook.

Щоб помститися своїй колишній дівчині Рашель д'Аржана (Rachelle D'Argent), Акар викрав дівчинку в листопаді 2010 року з її будинку в Мельбурні, повідомляє Lenta.ru.

24-річний ревнивець спочатку надсилав своїй колишній подрузі знущальні повідомлення, а потім виставив на Facebook статус: "ща вб'ю мою дитину" ("bout to kill ma kid"). Акар виконав свою обіцянку, забивши дівчинку ножем до смерті.

Реклама:

Засуджуючи Акара до тривалого тюремного ув'язнення суддя Елізабет Кертайн заявила, що він зробив "страшний злочин", порушивши фундаментальні основи людського буття такі як довіра між батьком і дитиною. "Ваша безневинна дочка була вбита людиною, який був зобов'язаний любити, виховувати і захищати її", - констатувала Кертайн.

Профіль Акара на Facebook в даний момент недоступний, проте мати вбитої дівчинки Рашель д'Аржана продовжує активно спілкуватися в соціальній мережі. Зокрема вона викладає в групі RIP Yazmina D'Argent фотографії Язміни, а також іншої своєї дочки Мінуш.Реклама: