Князь Монако одружився. Фото

31
3 липня 2011

Цивільна церемонія одруження князя Монако та Чарлін Віттсток відбулася у Тронному залі королівського палацу. 53-річний Альберт був вбраний у темний костюм, а його 33-річна обраниця одягла блакитний костюм та діамантові сережки, пише People .

Весільні урочистості, за попередніми оцінками, обійшлися у понад 65 мільйонів доларів. Святкування почалися ще у четвер з громадського концерту відомого гурту "The Eagles". А п'ятнична церемонія продовжилася нічним прийомом у Monaco Port, де мав "правити бал" ікона синтетичної поп-музики Жан-Мішель Жарр.

Вже 2-го липня до вівтаря Віттсток під руку вів її батько, пише People .

Реклама:

Чарлін була вбрана у сліпучо білу шовкову сукню від Giorgio Armani Privé із довгим шлейфом та довгою вуаллю. Сукня була розшита квітами, прикрашеними золотистими камінчиками та кристалами Swarovski перламутрових і золотавих відтінків.

Водночас князь Альберт був вбраний у кремову літню форму палацової варти, а на його грудях були закріплені три медалі, в тому числі французький орден Почесного легіону та орден Грімальді.

Через те, що на князівське весілля було запрошено чимало гостей, церемонія відбулася у внутрішньому подвір'ї королівського палацу князя, а не у соборі, де його батьки Реньє III і Грейс Келлі обмінялися клятвами у 1956 році.

Коли Альберт, підморгнувши, одяг обручку на палець Чарлін, наречена розслаблено посміхнулася. Закохані обмінялися клятвами французькою мовою, яку Віттсток протягом місяця інтенсивно вивчала у Французькому Інституті (Institut de Français).

Після того, як молодята вийшли з палацу, вони всілися у свій "Lexus" і поїхали у крихітну каплицю Святої Девоти. Саме там, за традицією, принцеса залишає свій весільний букет. У каплиці Чарлін піддалася емоціям і, втративши самовладання, почала схлипувати.

У суботу ж на католицькому традиційному весіллі князя чекали на представників королівських династій Іспанії, Швеції, Лесото, Франції, Німеччини та Бельгії, президентів Франції, Ісландії, Ірландії, Лівану, Мальти, Німеччини та Угорщини, зазначає The Associated Press.

Реклама:

Повідомляється також, що свій медовий місяць князь Альберт та його новоспечена дружина проведуть у Південній Африці, звідки родом Чарлін

Це весілля вже називають найгучнішою подією у Монако з 1956-го року, коли шлюб брали батьки Альберта, князь Реньє та актриса-красуня Грейс Келлі.

Нагадаємо, незадовго до весілля здійснялися чутки, буцімто Чарлін покинула Альберта.

Пара познайомилася у 2000 році у Монако, а зустрічатися майбутнє подружжя почало у 2005 році.

Для князя Альберта це шлюб із Віттсток - перший, хоча він і має двох позашлюбних дітей. У 2005-му році Альберт ІІ офіційно визнав свого сина від стюардеси, а за рік - 18-річну доньку, що мешкає у Каліфорнії.

Фото з сайту fastflip, а також стоп-кадри з "BBC" і фото Reuters з сайту The StarРеклама: