Facebook і Skype запустили відеочат

— 7 липня 2011, 10:45

Про запуск сервісу адміністрація ресурсу оголосила на заході, який пройшов у середу, 6-го липня, в штаб-квартирі Facebook в місті Пало-Альто, Каліфорнія.

Відеочат запускається всередині браузера, однак перед початком спілкування необхідно встановити спеціальне доповнення.

Спілкуватися в відеочаті можуть декілька користувачів одночасно, пише Лента.ру з посиланням на прес-службу Facebook. Максимальна кількість учасників не уточнюється.

Відеочат інтегрований з текстовим чатом Facebook. Здійснювати відеодзвінки можна людям зі списку друзів. Щоб почати дзвінок, потрібно натиснути на іконку з відеокамерою у верхній панелі текстового чату або зайти на сторінку користувача і натиснути на кнопку "Подзвонити".

Facebook обіцяє, що функція відеодзвінків стане доступна всім користувачам соціальної мережі "в найближчі тижні".

ВІДЕО ДНЯ

Відеодзвінки Facebook запустила у співпраці з сервісом інтернет-телефонії Skype. Чутки про те, що Skype і Facebook готують спільний проект, з'явилися на початку липня. Інформацію побічно підтвердив засновник соцмережі Марк Цукерберг, який заявив журналістам, що Facebook готує до запуску "щось приголомшливе".

Функція відеодзвінків і групового відеочату є також в соціальній мережі Google +, яка була відкрита 28 червня. У сервісі Skype групові відеодзвінки доступні лише платним користувачам.

У травні було оголошено про покупку Skype корпорацією Microsoft. Очікується, що у власність Microsoft сервіс перейде вже в 2011 році. Відомо, що раніше інтерес до Skype виявляла і Facebook.

Реклама:

Головне сьогодні