Українське вино йде на Схід

14
7 липня 2011

Євпаторійський винний завод ТМ "Голіцинські вина" оголосив про свій намір розпочати кампанію з поставок вироблених вин в найбільші міста Китаю. Такий крок запланований на 2011-2012 роки.

Про це представники заводу повідомили видання "Крим. Коментарі". Пробні поставки євпаторійських вин в Китай пройшли досить успішно, і тепер в планах винзаводу почати вихід на азійський ринок. Тим більше, що перші переговори з китайськими потенційними партнерами закінчилися попередньою домовленістю про те, що ТМ "Голіцинський вина" відкриє мережу своїх фірмових магазинів у цій країні.

Перші поставки вина почнуться в найбільші міста провінції Фуцзянь. У цьому році винзавод планує привезти до Китаю близько 150 тисяч літрів вина, а в наступному році збільшити обсяг до 700 тис. л., за попередньою ціною 7-17 дол. за пляшку об'ємом 0,75 л.

Реклама:

За словами представників ТМ "Голіцинські вина", китайська сторона висуває ряд суттєвих вимог до якості винної продукції, яка ввозиться до їхньої країни. Не менш важливий аспект, що висувається до іноземних вин - це якість винної упаковки. Наразі фахівці винзаводу проводять певну роботу по вивченню переваг китайських споживачів, а також з оновлення свого бренду.

Освоєння китайського ринку винзавод "Голіцинський вина" почав ще три роки тому. За цей час було проведено кілька промо-акцій і дегустацій, які продемонстрували китайцям якість українських вин.Реклама: