В італійській клініці 80 дітей захворіли на туберкульоз. Відео

7
2 вересня 2011

Переносником інфекції стала медсестра пологового відділення, що працювала в клініці з березня по липень цього року, пише Вести.ru.

Жінка, яка працювала у пологовому відділенні заразилася, як з'ясувалося, від чоловіка. І на роботу наймалася, знаючи як мінімум про його хворобу.

За підрахунками співробітників лікарні, за кілька місяців роботи медсестра могла заразити більше тисячі новонароджених. Всі діти, що з'явилися на світ в "Джемеллі" з березня по липень - повинні пройти обстеження.

"Ми були у від'їзді, на відпочинку. Як почули цю новину - почали дивитися статті в Інтернеті і прочитали, що навіть діти, що народилися в березні, можуть бути заражені. А наш син народився в лютому", - говорить батько дитини.

У такій ситуації заперечувати свою провину керівництво медичного закладу не стало. Спробувало заспокоїти громадськість просвітницькою роботою-говорили про те, що інфікована чи не третина населення Землі, і це ще не означає, що туберкульоз розвинеться у хворобу.

"Ми проводимо всі необхідні обстеження, перевіряємо трьох пацієнтів на годину, щоб якомога швидше розвіяти побоювання батьків. Аналізи роблять усім немовлятам у віці декількох місяців, аж до народжених у березні. Хочу зазначити - навіть якщо аналіз позитивний, це ще не означає, що інфекція розвинеться у хворобу, у нас є час для профілактичних заходів", - розповідає Антоніо Альберто Зуппе, лікар-педіатр клініки "Джемеллі ".

Лікарі пояснюють, що медсестра проходила вакцинацію, але щеплення не дає гарантії.

Наразі італійській владі доведеться дати громадськості інші гарантії - наприклад, про контроль медперсоналу під час прийому на роботу. Парламентський комітет з охорони здоров'я веде розслідування події в "Джемеллі".

Римська лікарня "Джемеллі" - великий медичний заклад з півстолітньою історією. Це не просто клініка - це науково-дослідний центр із сучасним обладнанням. Тут неодноразово проходив лікування Папа Іоанн Павло Другий.

Головне на сайті