За фальсифікацію ліків даватимуть до 10 років

10
8 вересня 2011

За закон у цілому в четвер, 8 серпня, проголосували 257 депутатів, передає DT.UA.

Відповідно до закону, умисне виготовлення фальсифікованих лікарських засобів, а так само придбання, перевезення, пересилання або зберігання з метою збуту або збут фальсифікованих лікарських засобів, якщо такі дії створили загрозу для життя чи здоров'я особи, або здійснені у великих розмірах, - карається штрафом від 1 тисячі до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Або обмеженням свободи строком до трьох років, або позбавленням волі на той самий термін, з конфіскацією фальсифікованих лікарських засобів, сировини та обладнання для їх виготовлення.

Ті самі дії, здійснені повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або в особливо великих розмірах, або якщо вони спричинили тривалий розлад здоров'я людини, а так само виробництво фальсифікованих лікарських засобів, - караються позбавленням волі на термін від 3 до 5 років.

Якщо дії спричинили смерть людини або інші тяжкі наслідки, покарання - позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією фальсифікованих лікарських засобів, сировини, обладнання для їх виготовлення і майна.

Головне на сайті