Страсті по українському Starbucks – сторінка у Facebook виявилась фейком

10
1 листопада 2011

Про це сказано в повідомленні компанії Starbucks, текст якого мають "Коментарі".

"Ми отримали інформацію про те, що без нашого відома і згоди була створена неофіційна сторінка Starbucks України в Facebook. Ця сторінка ніяк не пов'язана зі Starbucks і була видалена адміністрацією Facebook. Ми приносимо свої вибачення за плутанину, яка могла бути викликана цією подією ", – сказано в повідомленні Starbucks.

Зазначимо, що користувачі Facebook звернули увагу Starbucks на помилкове "представництво" в Україні після того, адміністрація "клона" спровокувала скандальну дискусію.

Реклама:
Та сама дискусія. Скріншот watcher.com.ua

Так, на сторінці "Starbucks України" було зазначено, що всі записи будуть вестися російською мовою, оскільки більшість шанувальників цієї мережі кав'ярень в Україні – російськомовні. Ця теза зачепила україномовну аудиторію соцмережі і викликала обурення.

Зазначимо, що в Facebook досить часто з'являються "українські представництва" компаній, які поки не працюють у нашій країні. Один з останніх випадків - поява в Facebook сторінки "H&M Ukraine", зв'язок якого з оригінальним брендом поки з'ясовується.Реклама: