В мерії кажуть, що захистять капелу і видавництво. Буде суд

9
9 листопада 2011


Про це заявив заступник голови КМДА Леонід Новохатько, повідомляє прес-служба мерії.

"Київська міська державна адміністрація обурена захопленням приміщення. Тим більше, що будинок – пам’ятка архітектури. Ми підтримуємо і капелу, і видавництво. Балансоутримувач приміщення – КП "Київжитлоспецексплуатація" – ще в жовтні звернувся до Господарського суду щодо припинення ремонтних робіт та відновлення демонтованого міжповерхового перекриття", - сказав чиновник.

Він додав, що засідання суду призначене на 17 листопада.

Реклама:

"Капела імені Л. Ревуцького зазнала великих збитків, пошкоджено дорогий концертний рояль. Ми цю ситуацію так не залишимо. Це позиція голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова", – підкреслив Новохатько.

Як відомо, 8 листопада близько 7 ранку представники ТОВ "Тригліф", яке займає перший та антресольний поверхи будівлі на вул. Басейній, 1/2, самовільно розпочали демонтаж міжповерхового перекриття. Таким чином орендарів зазначеної будівлі – Муніципальну академічну чоловічу хорову капелу імені Л. Ревуцького та дитяче видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" – фактично викинули на вулицю. Директор видавництва Іван Малкович назвав це рейдерським захопленням.

20 серпня працівники ТОВ "Тригліф", зруйнувавши підлогу та перекриття між І та ІІ поверхом, проникли до приміщень, які орендує хорова капела.

У мерії наголосили, що роботи розпочато самовільно, без узгоджень з відповідними службами міста, у тому числі з Головним управлінням охорони культурної спадщини, а також із балансоутримувачем – КП "Київжитлоспецексплуатація".

8 листопада працівники "Тригліф" винесли з капели інструменти "до яких навіть торкатися не можна". Зокрема старий рояль, який, за даними депутата Київради Олександра Бригинця, коштує 150 тисяч доларів.

У "Тригліфі" захоплення приміщення назвали "ремонтом".

Реклама:

Українська правда. Київ


 Реклама: