Польський телеведучий образив українок у прямому ефірі: "Українки – роботи"

— 26 січня 2012, 14:12

Про це повідомляє Телекритика з посиланням на польське інтернет-видання Teleshow.pl.

Інцидент стався під час прямого ефіру 25 січня в ранковій програмі "Доброго дня, TVN" (Dzień dobry TVN). Співведуча пана Венглярчика Іоланта Пьєньковська поскаржилася на те, що досі немає роботів, які б могли прибирати і все робити по дому, на що Бартек Венглярчик відповів: "Є роботи! Ці роботи – українки".

Пані Пьєньковська намагалася його зупинити у таких судженнях, але Веглярчик продовжив: "Вони ж усе роблять, прибирають".

Незабаром після скандальної заяви журналіста фрагмент розмови з'явився в інтернеті і спровокував дискусію користувачів мережі. Польська преса у той же день почала жваво коментувати висловлювання одного з найбільш відомих журналістів країни, називаючи його заяви "проявом ксенофобії".

Зазначимо, що увечері журналіст вибачився за свою поведінку: "Вийшло по-ідіотськи, з моєї вини вийшла плутанина. Загалом я не мав намір ображати їх, малось на увазі те, що їх так розглядають дуже багато роботодавців. Але я сказав, як я вже сказав, я розумію, що ви можете зрозуміти це по-різному, тому дуже шкода. Не мав таких намірів, бовкнув", - пояснив журналіст.

Реклама:

Головне сьогодні