Чоловік з гелікоптеру зняв неймовірне "небесне цунамі". Фото. Відео

18
9 лютого 2012

На знімках, зроблених 5 лютого і викладених в Facebook, зображено узбережжя Панама-Сіті з багатоповерховими будинками, які стоять біля самої води, пише ТСН.

Незважаючи на хорошу погоду, хвиля специфічного туману "поглинає" висотки, а потім цей туман, більш схожий на хмари, розсіюється внизу біля берега.

Якщо з землі цей туман виглядає як звичайна низька хмарність, то з повітря видно, що тонкі хмари зависають над береговою лінією, як вода під час цунамі.

Реклама:
 

Фотографії були зроблені місцевим жителем Джеаром Хоттеєм, який заробляє на життя, катаючи туристів на вертольоті над містом і Мексиканською затокою.

 

За словами льотчика, такий туман над пляжами Панама-Сіті - не дуже велика рідкість, але тільки зараз він наважився знехтувати технікою безпеки і підняти гелікоптер в повітря, щоб сфотографувати "цунамі".

 

"Все відбувається дуже швидко. Спочатку над дахами багатоповерхівок з'являються пластівці туману, через 2-3 хвилини будівлі вже повністю затягує хвилею", - розповів він.

Пілот також розповів, що таке явище можна спостерігати в Панама-Сіті кілька разів на рік, і раніше він і команда воліли не ризикувати і не літати в тумані. Але цього разу вирішили спробувати.

 

Він також зазначив, що політ тривав недовго, і він ледве встиг посадити машину, як вертолітний майданчик теж затягнуло білою пеленою.

На думку експертів, "хмарне цунамі" у Панама-Сіті виникає через висотки, які стоять на березі.

Реклама:

"Повітря, яке йде з боку материка, стикається з перешкодою у вигляді висоток і змушене підніматися уздовж стін наверх. Там, на висоті близько 50 метрів, воно охолоджувався на пів градуса і над дахами утворювалися хмари", - додав експерт.Реклама: