Школярка била однокласницю головою об асфальт під крики дітей: "Бий сильніше!"

11
2 березня 2012

"У дівчат через хлопця виникла суперечка ще місяць тому. 23 лютого вони два рази побилися в школі, після чого директор школи їх вигнала і сказала, щоб з'ясовували стосунки на вулиці, де, власне, дівчата і почали знову битися", - написала на міському форумі одеситка під ніком Еля-TRUE, в руки якої потрапив скандальний ролик.

Бійка відбувалася у дворі 65-ї школи (вул. Ак. Корольова, 90), пише газета "Сегодня".

У відео, знятому на мобільний телефон, чітко видно, як дівчинку б'є головою об асфальт її ж однокласниця, і чутно, як натовп кричить хуліганці: "Бий її по обличчі! Бей сильніше!", супроводжуючи крики добірним матом. Причому ролик був настільки жорстоким, що модератори незабаром прибрали його з сайту Yutube.

В той же день батьки постраждалої школярки звернулися в міліцію.

"Відносно батьків дівчинки-хуліганки був складений адмінпротокол за ст. 184 (невиконання батьківських обов'язків) і стягнуто штраф. Сама дівчинка, як з'ясувалося, вже третій раз потрапляє в поле зору міліції, а тому на цей раз - була поставлена ​​на облік у кримінальній міліції у справах дітей", - повідомив газеті співробітник прес-служби облУВС Володимир Шаблієнко.

Водночас, як повідомила одеському сайту 048.ua директор школи Наталя Завойко, хуліганку, за бажанням її батьків, перевели в іншу школу.

Головне на сайті