У США шукають власника рекордного джекпоту

11
2 квітня 2012

Організатори лотереї Mega Millions заявили, що три виграшних квитка з комбінацією 2, 4, 23, 38, 46 і додатковим "золотим м'ячем" номер 23 були куплені в штатах Меріленд, Канзас та Іллінойс, повідомляє Бі-бі-сі.

На момент початку розіграшу в 42 американських штатах було розпродано квитків на суму близько 1,5 мільярда доларів. У штатах Флорида, Алабама, Міссісіпі, Аляска, Гаваї, Вайомінг, Юта і Невада лотерея не розігрується.

Приз за кожним квитком до оподаткування складе близько 213 мільйонів доларів.

Реклама:

Переможці мають право отримати всю суму рівними платежами протягом 26 років, або меншу суму відразу.

Як повідомляють американські ЗМІ, в магазинах і кіосках, що торгують лотерейними квитками, шикувалися черги охочих спробувати щастя і стати володарями гігантського джекпота.

Джекпот був розіграний в п'ятницю. Як повідомлялось організатори, рекорд вдалося встановити, оскільки приз накопичувався з кінця січня.

До сих пір найбільший джекпот в світі становив 390 млн. доларів. Він був розіграний в 2007-ому році і розділений між двома переможцями.

Шанс стати власником заповітного номера оцінюється як 1:176 000 000: це в десятки разів менше, ніж ймовірність загинути від удару блискавки.Реклама: