11-річний хлопчик розробив план порятунку Греції

— 4 квітня 2012, 10:37

Юрре Херменс був серед 452 кандидатів, які запропонували свої проекти. Хоча ідея школяра не потрапила до топ-5 фінальних, його роботу відзначили окремим призом в 100 євро, пише ТСН.

План Юрре припускає, що грецький народ міг би обміняти свої євро на нову драхму в банку. Отримані кошти грецький уряд зможе перерозподілити кредиторам. Юрре назвав такий підхід "шматок піци".

"Банк дає всі євро грецькому уряду. Всі ці євро разом формують млинець або піцу. Тепер грецький уряд може почати платити всі їхні борги, всі, у кого є борг, отримують шматок піци", - пояснив хлопець.

Він також зазначив, що греки не хочуть обмінювати євро на драхми, бо знають, що останні одразу втратять свою цінність. У зв'язку з цим школяр запропонував штрафувати греків за відмову обмінювати євро на драхми в двократному розмірі.

Нагадаємо, що британський лорд Саймон Уолфсон, глава роздрібної мережі Next і спонсор Консервативної партії, раніше пообіцяв 300 тисяч євро тому, хто запропонує найбільш вірогідний план виходу Європи з кризи.

Реклама:

Головне сьогодні