Американка на смерть "запрала" 1,5-річного сина в пральній машині

17
4 квітня 2012

Завантаживши машину пранням, Тіффані Хебб кинулася шукати свого сина Оллі Кая, але ніде не могла його знайти. Нарешті вона здогадалася подивитися в пральній машині, пише ТСН.

Хлопчик застрягнув у барабані. Жінка довго не могла витягнути тіло сина. Вона помацала пульс – у нього вже не було серцебиття. Тіффані побігла по допомогу до сусідів, і разом вони змогли дістати дитину.

Його негайно доставили до лікарні, і приблизно через 45 хвилин його серце знову забилося. Однак через те, що доступ мозку до кисню тривалий час був перекритий, хлопчик не зміг би одужати.

Реклама:

Він провів добу на апаратах життєзабезпечення, після чого батьки вирішили відключити його. Органи маляти вони пожертвували іншим дітям, які цього потребують. "Щоночі, коли я лягаю спати, я відчуває себе вкрай погано. Щоразу, коли я прокидаюся, я думаю, що це кошмар, а потім розуміє, що це реальність...

Ви чуєте плач дитини вночі з дому сусіда. Ви прокидаєтесь, сподіваючись, що це ваш маленький хлопчик, а потім розумієте, що його більше немає", - зізнався батько дитини, Кріс. Зараз Тіффані вагітна другою дитиною.

Вона хоче, щоб виробники пральних машин попереджали про їхню небезпеку для дітей. "Всі говорять про ванну (що діти ризикують там потонути). Я знала, що ніколи не залишу його самого у ванній... Але я ніколи не думала, що пральна машина може бути небезпечною. Я просто хочу, щоб батьки знали, що це можливо", - зазначила вона.Реклама: