Samsung представила новий "флагман" - Galaxy S III

13
4 травня 2012

Трансляція події велася й на сайті Samsung, повідомляє Лента.ру.

Смартфон оснащений 4,8-дюймовим екраном Super AMOLED, 1280 на 720 пікселів. Поставлятиметься з 16, 32 чи 64 гігабайтами внутрішньої пам’яті в двох кольорах – синьому чи білому.

 

Апарат працює під керуванням Android 4.0. Має дві вбудовані камери: 8-мегапіксельну на задній панелі, що в швидкісному режимі здатна робити до 6 знімків на секунду, та 1,9-мегапіксельну на передній – вона слідкуватиме за рухами очей власника, залежно від них не даватиме екрану "заснути" та регулюватиме його яскравість.

Реклама:

Завдяки технології розпізнавання облич можна буде легко розсилати зроблені фото друзям, обличчя яких упізнає смартфон, пише The Daily Mail.

 

Samsung удосконалила технологію голосового керування, яка була й у попередніх пристроях. Власник Galaxy S III зможе голосом віддавати команди плеєру та будильнику, регулювати гучність, відсилати повідомлення, вмикати камеру та робити знімки.

Апарат підтримує технологію бездротового обміну даними Android Beam. Файл у 10 мегабайт буде переданий з одного Galaxy S III на інший за 2 секунди.

 

Смартфон може визначати своє місцезнаходження за супутниками GPS та ГЛОНАСС.

Товщина корпусу становить 8,6 міліметра, важить Galaxy S III 133 грами.

До європейських магазинів смартфон має надійти наприкінці травня. Його ціна поки що не повідомляється.

Реклама:


Реклама: