Експерти радять інвестувати у віскі

— 7 травня 2012, 16:31

Аналітична компания Alternative Asset Analysis (AAA), метою якої є інформування суспільства про появу альтернативних активів, здатних приносити прибуток, запевняє, що наразі вигідно інвестувати кошти в рідкісні шотландські віскі.

І хоча сучасний ринок інвестицій в рідкісні вина переживає не найкращі часи, проте вкладення коштів у віскі може виявитися гарною справою. Особливо для тих, хто хоче перетворити своє хобі на джерело доходу.

За запевненням ААА, інвестувати кошти слід виключно в рідкісні шотландські віскі, тому що саме раритети мають властивість додавати рік від року в ціні.

Провідний аналітик ААА Ентоні Джонсон висновок колег прокоментував так: "Багато співробітників нашої компанії задалися метою відшукати по-справжньому альтернативну стратегію вкладення грошей, яка не була б пов'язана ні з біржовими коливаннями цін на акції, ні з банками, ні з облігаціями. У цьому плані для багатьох вкладення коштів у віскі може стати виходом з ситуації, адже через декілька років вкладені зараз кошти нададуть можливість отримати істотний прибуток. І це зовсім не чутки - це факт".

За словами містера Джонсона, десять найбільш дохідних віскі з верхньої цінової категорії збільшили свою вартість на 400% в період між 2008 і 2011 роками. При тому, що для віскі, що входять до першої сотні рейтингу, складеного аналітиками ААА, прибуток склав 245%.

Реклама:

Головне сьогодні