Пакистанку, що "зганьбила" родину, застрелив у суді рідний брат-юрист

590
6 серпня 2012

Провина дівчини полягала в тому, що вона вийшла заміж без згоди батьків, а виконав "вирок" її рідний брат Джавед Ікбал Шейк.

Трагедія сталася днями в суді пакистанського міста Хайдарабад, пише The Guardian.

Батьки Рахіли не схвалили її вибір, однак вона все одно вийшла заміж за коханого. Тоді розгнівані родичі звернулися до поліції з заявою про викрадення дівчини. Коли молоде подружжя з’явилося в суді в липні, дядько Рахіли спробував задушити її шарфом. Молодята попросили суд про захист, одначе друга спроба позбавити жінку життя виявилася вдалою.

Реклама:

Брат Рахіли, відомий юрист, оминувши два метало детектори, проніс до судової зали вогнепальну зброю та привселюдно застрелив сестру.

"Я зробив це з люті, бо вона зганьбила родину", - пояснив заарештований убивця журналістам.

Ця подія стала великим шоком для всіх, бо вбита походила з інтелігентної родини середнього класу, тоді ж як убивства в ім’я честі частіше трапляються у віддалених районах країни, зазначив представник поліції.

"Вона була моєю сусідкою, ми знали одне одного ще змалку. Ми почали закохуватися одне в одного більш як півтора роки тому, але вони (родичі Рахіли) не давали згоди на прохання мої сім’ї, щоб я з нею одружився", - розповів 30-річний удівець.

На втечу з коханим дівчина наважилася лише тоді, коли батько забажав віддати її за чоловіка, якого вона навіть не знала.

Після загибелі доньки її рідні виїхали з міста.

Реклама:

За підрахунками правозахисників групи Aurat Foundation, за 2011-й рік у Пакистані було скоєно 2341 подібний злочин, на 27% більше, ніж за минулий рік. Крім цього відомо про 8 тисяч викрадень жінок та 3461 зґвалтування. Причому злочини, про які стало відомо – лишень "верхівка айсбергу", наголошують експерти.Реклама: