Тест

Колись найгладкіший чоловік планети скинув майже 300 кіло

Втратити 292 кілограми йому допомогла операція, під час якої хірурги зменшили його шлунок до розмірів курячого яйця.

Тепер Пол потребує іншої операції, з видалення зайвої шкіри, котра звисає з нього величезними складками.

Вартість такого хірургічного втручання – близько 30 тисяч фунтів стерлінгів, пише The Sun.

Колишній поштар, котрий мешкає в графстві Саффолк, нині важить 152 кілограми і не збирається на цьому спинятися. Мета Пола – 89-95 кілограмів, здорова вага для чоловіка його зросту.

"Мені було соромно зватися найгладкішим чоловіком у світі, бо я знав, що сам привів себе в пекло цього стану", - говорить Мейсон.

"Тепер я знаю, що можу стати тим, хто схуднув найбільше за всіх у світі, але переді мною ще довгий шлях", - додає він.

Колись денний раціон Пола містив 20 тисяч калорій. Лише на сніданок чолов’яга укоськував чотири яйця, чотири сосиски, упаковку бекону, чималу порцію картоплі та хліба. Нині ж британець вдовольняється 1250 калоріями на день.

Причини свого компульсивного переїдання Мейсон вбачає в тому, що в дитинстві був жертвою знущань та кпинів. Відколи ж у 1986-му пішов із життя його батько, стало ще гірше, згадує він.

Для того, щоби операція з видалення зайвої шкіри була проведена коштом держави, британська Національна служба охорони здоров’я вимагає, щоби схудлий пацієнт принаймні 2 роки протримався у стабільній вазі.

Пол мріє, аби його прооперували якомога швидше, адже це зробить його мобільнішим. Позбувшись зайвої шкіри, Мейсон планує зайнятися плаванням, опанувати велосипед, піти до спортзали та завести подружку.