В Амстердамі побудують найбільший бордель у світі

— 8 квітня 2013, 09:36

Розташовуватися він буде недалеко від столиці Голландії - у місті Хофддорп, повідомляє австрійське видання Die Presse, яке цитує Inopressa.

Саме там місцева влада дозволила будівництво великого еротичного центру задоволень City4Love.

"Місто кохання" - саме так, підкреслює газета, перекладається назва найбільшого борделя в світі - не має аналогів у світі і покликаний стати "якоюсь подобою американського Лас-Вегаса, тільки з наголосом на секс".

Асортимент пропонованих "задоволень" повинен задовольнити абсолютно всі смаки. Окрім "традиційних" червоних віконець з жрицями кохання на території центру планується створення великої кількості секс-шопів, стриптиз-барів, барів для знайомств, в тому числі для геїв і лесбіянок, клубів для свінгерів і "еротичного театру".

Подумує мільйонер Рінус Бойзенберг, на гроші якого будуватиметься "місто любові", і про створення "Еротичного університету" - з метою сексуальної освіти молоді.

ВІДЕО ДНЯ

Такий курс особливо корисно пройти молоденьким дівчатам, вважає Бойзенберг: "В університеті їм могли б розповісти про методи молодих людей, які, симулюючи серйозні стосунки, примушують їх згодом до проституції".

Між тим, це явище широко поширене в Голландії.

City4Love цілком може стати новою визначною пам'яткою Голландії - поряд з музеєм Ван Гога, Державним музеєм в Амстердамі і королівським парком квітів Кекенхоф. Тим більше, що від аеропорту Схіпхол до "міста любові" буде рукою подати.

Реклама:

Головне сьогодні