Діти, яких виховують двоє батьків, розумніші - вчені

8
6 травня 2013

Про це свідчать дані нового дослідження, проведеного вченими із Інституту мозку Хотчкісса Університету Калгарі. Вчені вважають, що наявність двох батьків із перших днів життя дитини призводить до того, що у його мозку формується більше клітин, пише The Daily Mail.

Між тим, це також залежить від статі дитини.

Так, виховані обома батьками хлопчики, мають кращу пам`ять та освітні навички. В свою чергу, у дівчаток, розвивається моторна координація та спілкування.

Вважається, що діти з двома батьками, як правило, отримують більше уваги і більше стабільності, і що вони рідше страждають на емоційні переживання в перші роки життя.

Чим менший стрес у перші роки життя, тим легше формуються клітини мозку. У хлопчиків активно формуються клітини сірої речовини, а у дівчаток - білої.

Дослідники зробили озвучені висновки в ході експериментів з мишами. Мишей поділили на дві групи - з одним батьком і з двома. Був проведений замір активності появи нейронів у мишенят з самого народження і до дорослого віку. Виявилося, що дорослі гризуни з найбільшою кількістю клітин росли з двома батьками.powered by lun.ua