Солістка Національної опери назвала українську школу "бидлячою"

174
6 вересня 2013
Свої висловлювання Абдуліна вивісила у себе у Facebook, проте станом на ранок п'ятниці вони видалені. За словами Романа Мотичака, видалила ці висловлювання вона не одразу. "Ми ще години чотири це все спостерігали", - каже він.  
Втім, скрін-шот зі сторінки Абдуліної вивісив у своєму Facebook Роман Мотичак. Він процитував найбільш "цікаві" пасажи з коментаря шановної артистки. 
 
Катерина Абдуліна, яка вважає українські школи "бидлячими" 

"Отдала ребенка в русскую гимназию и еще не разу не пожалела. Все предметы по русски все предельно ясно и понятно. А больше всего понравилась торжественная линейка я даже плакала. По русски очень красиво говорили старшеклассники. Пели и читали стихи. Да вобщем то контингент родителей и детей резко отличается от быдлячих украинских школ. В первом классе три раза в неделю укр. мова, и выпускники гимназии разговаривают на ней куда лучше чем выпускники укр школ. Я рада, что моя дочь учится среди морально здоровых детей. А не среди быдла", - пише солістка Національної опери України (орфографію збережено). 

 

За словами менеджера артистки та екс-чоловіка Олега Кучера, це було негарно і він не підтримує її висловлювання. 

Що стосується самої оперної діви, то нині вона перебуває за кордоном. Її реакція на цю подію поки що невідома, зазначив її чоловік. 

Реклама:

P.S. Після поширення інформації у мережі, користувачі почали шукати додаткові коментарі пані артистки, і виявилося, що це не єдині її висловлювання. 

Зокрема, 13-го серпня, вона пише: "Моя дитина не буде позбавлена можливості вивчати "Великую русскую литературу", а не читати ваших бидлячих письменників про село", - пише пані артистка. 

 

Ще один перл: "Мову у себе вдома я не винесу". 

 

Між тим, як зазначає "Сегодня", актриса нібито вибачилася:

"У групі "І так зрозуміють" вчора кимось був опублікований мій коментар до однієї зі статей, опублікованої Тимуром Шакіровим. Хочу заявити, що був перекручений зміст моїх висловлювань. Коли я спробувала пояснити, то було зрозуміло, що я заблокована. Я не можу зайти в коменти - мене забанили. А між іншим, я абсолютно не хотіла нікого образити.

Суперечка полягала лише в тому, що спілкування українською мовою ще не показник патріотизму. Я АБСОЛЮТНО НЕ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ! Навпаки, в коментах я написала, що часом в російських школах українська викладається на більш високому рівні - адже часом це дійсно так ", - написала вона.

Реклама:

На сторінці Абдулліної у Facebook деякі користувачі залишають підбадьорливі і схвальні коментарі

 

Як пише на своїй сторінці у Facebook спікер партії "Свобода" Олександр Аронець, Міністерство культури обіцяє відреагувати на скандальну заяву солістки Національної опери України. 



Реклама: