Синоптики обіцяють на наступні вихідні початок сезону дощів

16
9 вересня 2013

Про це розповів заступник директора Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко на прес-конференції, повідомляє "Інтерфакс".

"На вихідних 14-15 вересня вплив південно-західного циклону пошириться практично на всю територію України. Очікуються короткочасні дощі. Денна температура здебільшого становитиме 16-22 градуса - на заході і в центрі, на сході - в межі 20 - 25 градусів", - сказав Прокопенко.

При цьому він зазначив, що до 14 вересня у східній частині України буде здебільшого без опадів і денна температура залишиться достатньо високою - до 28 градусів.

Реклама:

У той же час в західних областях у цей період можливі короткочасні дощі.

"З 16-19 вересня очікується наближення до території України циклону з Балтики. Весь період очікуються здебільшого дощовий. Температура повітря буде дещо знижуватися як у західних, так і в східних і південних областях", - зазначив Прокопенко.

9-11 вересня опади не очікуються, температура вночі становитиме 10-12 градусів, вдень - 20-22 градуси. 12 вересня вночі в столиці очікується погода без опадів, зате вдень можливий короткочасний дощ або навіть гроза.

Температура вдень становитиме 21-23 градуси, вночі - 11-13. 13-14 вересня у столиці опади не очікуються, температура істотно не зміниться, а з 15 вересня до Києва теж прийдуть дощі.Реклама: