Жінка, що випивала по три літри води на день, "скинула" 10 років. Фото

28
1 листопада 2013

Обидва лікарі, до яких звернулася жінка, порадили їй випивати до трьох літрів води на день, щоб змусити організм працювати краще, пише The Daily Mail.

Пізніше, їй до рук потрапило дослідження, в якому йшлося про те, що одна із п`яти жінок Великобританії не випиває рекомендовану кількість води, тож Сара вирішила провести експеримент: що буде, якщо вона випиватиме по три літри води щодня.

Після проведення експерименту, жінка порівняла фото, зроблені "до" і "після". Так, на світлині, зробленій до експерименту, вона сама ж визнає, що виглядає не на свої 42, а на всі 52 роки. "Темні кола навколо очей... я виглядаю виснаженою, маю велику кількість зморшок і дивні червонуваті плями на обличчі. Моїй шкірі не вистачає життя", - каже вона.

Реклама:
 

Жінка наголошує, що такий її стан - це наслідок гідратації. "Кожна система в нашому організмі залежить від води. Вони вимиває токсини з життєво важливих органів, несе живильні речовини в клітини та забезепечує вологе середовище тканин вуха, горла і носа", - зазначає жінка.

"Таким чином я вирішила випивати по три літри води на день протягом 28-ми днів і подивитися що буде. Результати були вражаючими", - ділиться Сара.

На четвертому тижні вона помітила разючі зміни, які сталися з нею. "Я щиро не вірю в те, що я бачу. Я схожа на іншу жінку: зникли тіні навколо очей і плями на шкірі. Вона майже така сама, як у дитинстві. Перетворення пройшло просто чудово", - розповідає жінка.

За її словами, вона почувається дуже свіжою, коли прокидається вранці і каже, що щоб не сталося, вони питиме по три літри води на день. Вона радить робити те саме кожній жінці, але, звичайно, прокунсультувавшись із лікарем.Реклама: