На Київщині припиняють харчування дітей-чорнобільців

— 1 березня 2014, 12:35

Про це повідомляє сайт громади Приірпіння.

За словами директора коцюбинської школи №18 Ігоря Лишицького, відповідне розпорядження навчальні заклади отримали телеграмою.

"У ній йдеться: з 3 березня 2014 року можливе тимчасове припинення харчування дітей, які мають статус постраждалих від аварії на ЧАЕС. Харчування учнів 1–4-х класів та сиріт, які не мають статус потерпілих, відбуватиметься в повному обсязі, а також по талонах для всіх охочих", — цитує Лошицький.

Батьки такою звісткою спантеличені.

"Ну де логіка? Кажуть, що чорнобильців харчувати не будуть у той час, як всіх інших будуть! Ми готові, якщо треба, збирати підписи", — обурюється Катерина, мати учня.

Наприкінці листа значиться, що Мінсоцполітики працює над вирішенням цього питання.

Пообіді постачальники шкільного харчування поїхали до міністерства.

"Денисова (новопризначений міністр — прим. ред.) зібрала нас, сказала, що не може підписати торги, які проводила попередня влада. Вона відміняє торги. Батькам даватимуть компенсація за цілий місяць 175 гривень. Тепер оголосять новий тендер. На зустрічі було багато директорів підприємств (які харчують дітей у школах — прим. ред.). Ми погодились. Ми задоволені таким рішенням", — розповідає Анна Каськова, яка очолює підприємство, що обслуговує Коцюбинське та Гостомель.

Попри те, що постачальники задоволені, батьки такою ситуацією шоковані.

"Оцінюємо це негативно. Бігати за 175 гривнями в Ірпінь, витрачати гроші на маршрутки, стояти годинами в черзі ніхто не буде. Всі в шоці," — говорить Катерина, в якої син із березня залишається без гарячого харчування.

Дирекція школи вже думає, як зробити так, щоб на дітях це сильно не позначилось.

"Таке вже було. Що ми можемо зробити, то це зменшити перерви, — діти на годину раніше йтимуть додому. Але і це не вихід. Якщо батьки звернуться зранку до нас і подадуть заявку, то ми приготуємо дитині гарячу їжу. Ціна такого талона 8 гривень на день", — зазначає Лошицький.

Реклама:

Головне сьогодні