Названо професії з найбільшим і найменшим падінням кількості вакансій за минулий рік

6
8 січня 2015

У той же час, після періоду різкого падіння ситуація умовно вирівнялася, і кількість вакансій більше різко не зменшувалася, а в деякі періоди навіть спостерігалася позитивна динаміка (якщо порівнювати місяць до місяця), йдеться у підсумковому дослідженні Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна

Очевидно, що загальні тенденції відобразилися і в розрізі професійних сфер. Позитивної динаміки кількості нових вакансій за підсумками року не було в жодній із них.

Проте в таких сферах, як "Інформаційні технології", "Виробництво", "Робочий персонал", "Домашній персонал", "Безпека" не спостерігалося і суттєвого зменшення кількості пропозицій.

Також відзначимо, що в проф. сфері "Інформаційні технології" кількість вакансій для програмістів постійно, хоча й повільно, збільшувалася, а ось зменшення кількості пропозицій спостерігалося в телекомунікаціях, службах підтримки і серед вакансій для системних адміністраторів.

Найпомітніше постраждали від кризи такі професійні сфери: HoReCa, страхування, видобуток сировини, наука і освіта (тут розміщують вакансії переважно для викладачів курсів і приватних навчальних програм), автомобільний бізнес.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в грудні 2014 року.