У Києві пройде конкурс на кращий міський стартап

10
3 квітня 2015

Конкурс "Best Urban Social Startup" є складовою Фестивалю проектів міського розвитку "PRO місто", який відбудеться у Києві 29-31 травня 2015 року, - повідомляють організатори.

Метою конкурсу "Best Urban Social Startup" є визначення та подальша підтримка кращих стартапів (проектів на стадії ідеї), які вирішують конкретні проблеми міського життя, відповідають на актуальний суспільний запит та спрямовані на покращення громадського простору Києва.

Організатори розраховують на те, що конкурсні рішення будуть інноваційними, але водночас реалістичними. Конкурсанти мають реалізовувати свій проект або його пілотну частину впродовж року та "вкластися" в бюджет призового фонду (200 тис. грн. від спонсору конкурсу).

Ще одна особливість конкурсу полягає у тому, що його учасники пропонуватимуть ідеї, як покращити громадський простір, використавши ІТ-інструменти. До ІТ-складової проектів можуть входити веб-сайт або веб-портал, "розумний" гаджет, мобільна аплікація або аплікація для соціальних мереж.

 

Крім того, конкурсанти мають зважати на принципи сталого розвитку міста. Зокрема, автори тих проектів, які будуть спрямовані на подолання технологічних та поведінкових бар’єрів до впровадження енергоефективності, отримають два гранти по 10 тис. грн. кожний.

Учасник конкурсу має заповнити форму на сайті promisto.socialboost.com.ua та підготувати презентацію за розміщеним там само шаблоном – після цього його проект з’явиться на сайті та стане доступним для on-line голосування. Підсумки on-line голосування будуть підбиті 10 травня. Журі врахує їх як додатковий голос при визначенні 10 фіналістів під час сесії, що відбудеться 11-12 травня.

28 травня в рамках фестивалю відкриється виставка 10 проектів, що вийшли у фінал, а 31 травня фіналісти презентуватимуть їх перед журі та громадою. Переможець конкурсу та лауреати премій від партнерів будуть визначені за результатами публічних презентацій.

"Українська правда. Життя"