Що одяг розповідає про людину: цікаві факти й гіпотези

989
1 липня 2015

Цікаві факти щодо того, що можна "прочитати" за одягом людини, зібрало видання Time. Думки деяких експертів щодо цього є на сайті Bakadesuyo.

Різні кольори говорять різне. Червоний робить жінок привабливішими в очах чоловіків, і навпаки. Білий сигналізує про щирість та невинність, і цією хитрістю нерідко користуються адвокати, рекомендуючи клієнтам з'являтися в суді у білому.

Молодіжний одяг не лише візуально скидає років, а й допомагає людині почуватися здоровішою. Завдяки окулярам можна справити враження розумника, але вони крадуть зовнішню привабливість.

Реклама:

Письменник та спікер TED Гарт Сандем вивів формулу, за якою, як він стверджує, можна вирахувати, скільки триватиме шлюб зіркової пари.  У ній враховано такі фактори як різниця в віці, тривалість стосунків до весілля, кількість попередніх шлюбів, сексуальність вбрань дружини тощо.

Невротики надають перевагу темному одягу. До слова, на невротичний тип особистості можуть вказувати й мотиваційні постери у нього на стінах. Екстравагантне та недбале вбрання – заява про те, що людина відкрита для нового. Дорогі речі та декольте кажуть про нарциссизм, принаймні у жінок, уточнює видання.

Музика подобається нам більше, коли костюм виконавця відповідає нашим очікуванням.

Люди відчувають більшу довіру до лікарів, коли ті вбрані в білий халат. Між іншим, коли піддослідних перед експериментом просять надягти білі халати, вони демонструють більшу пильність та ретельність.Реклама: