Сергій Жадан збирає кошти на нові музичні інструменти, бо у них вкрали дві гітари й клавіші

— 4 липня 2015, 19:02

"Ми вирішили не скасовувати тур і відіграти подальші концерти на позичених інструментах. Не надто зручно, проте відчуваємо певні зобов’язання перед слухачами. Тож поки що граємо на тому, що трапляється знайти в друзів та знайомих", - пояснив відомий письменник Сергій Жадан.

Відтак гурт, який раніше відірав багато благодійних концертів, просить допомогти їм купити музичні інструменти. Гурт розпочав кампанію по збору коштів на "Спільнокошті".

"Попереду в нас кілька виступів на фестивалях, а головне – з осені ми плануємо роботу над новим альбомом. Чужими гітарами обійтися важко, тож вирішили звернутися за допомогою до всіх, хто ходить на наші концерти, слухає наші записи, чекає на новий альбом", - додав Сергій Жадан.

За сто днів гурт має зібрати коло 147 000 гривень. Закуповуватимуть саме такі гітари і клавіші, які були раніше.

"Собаки в Космосі" — музичний гурт із Харкова, що виник 2000 року.

ВІДЕО ДНЯ

Колектив брав участь у фестивалях"Таврійські ігри", "Раз. Liv", "Музичний Острів", "5 озер", "Мазепа-Фест", "День Незалежності з Махном" та ін.

Найбільш відомі завдяки співпраці з харківським поетом Сергієм Жаданом.

2008 року Жадан і "Собаки в Космосі" випустили спільний альбом "Спортивний клуб армії", до якого увійшли читання Жадана власних віршів під акомпанемент музикантів гурту.

Згодом співпраця продовжилася у вигляді спільних виступів (зокрема гастрольний тур 2011 року з виступами в Києві, Познані, Тюбінгені та Празі).

В березні 2012 року Жадан та "Собаки" презентували програму "Зброя пролетаріату", в якій колишні "романтичні балади та композиції з присмаком легкої сатири змінилися динамічнішим звучанням та гостросоціальною лірикою".

В березні 2014 року виходить книга-СD "Бийся за неї", тепло прийнята музичними критиками та слухачами гурту.

Реклама:

Головне сьогодні