Ще раз про грудне вигодовування: у Польщі створили фотопроект і мапу для годуючих мам. Фото

81
1 жовтня 2015

Спеціальна фотосесія у Кільче, створена фотографом Анною Лосак, була створена із благодійною метою. Його головна ідея - заохотити жінок годувати дітей грудьми, адже цей процес є вкрай важливим для правильного фізичного та емоційного здоров'я дитини і показати, що вони мають право робити це у публічних місцях.

 

Як розповіли "Українській правді. Життя" Паула та Агнешка, світлини годуючих матерів у різних публічних місцях показують, що жінка має право годувати в різних міцях суспільного простору. Фотографії покликані також засвідчити, що годування грудьми природно вписується в їх повсякденну діяльність. 

 

Паула каже, що наразі до випуску готується спеціальний календар, де будуть зображені 12 годуючих мам. Він надійде у продаж уже у грудні, а весь прибуток піде на підтримку родин, що мають всиновлених дітей.

 

Крім того, як розповіла Паула, вони разом з Агнешкою, створили спеціальну мапу-список "дружніх" до грудного вигодовування місць. Такі локації позначені на мапі і мами зможуть з комфортом годувати своїх немовлят.

 

Наразі у проекті беруть участь більше 80 фотографів, які фотографують годуючих мам.

 

Як відомо, нещодавно на "Українській правді. Життя" розгорнулася дискусія щодо грудного вигодовування у публічних місцях. Так, автор статті "Этикет: грудное кормление в публичных местах" Анна Чаплигіна підняла питання етикету і грудного вигодовування у публічних місцях.

Натомість Анастасія Сальникова, у відповідь на цей матеріал озвучила кілька коментарів і розпочала дискурс щодо материнства, який переважає у суспільстві.

Фотопроект про грудне вигодовування Іветте Івенз.

Фотопроект про грудне вигодовування від мами чотирьох дітлахів Ерін Вайт, яка мала важкі часи, коли вигодовувала грудьми своїх дітей.

"Українська правда. Життя"

powered by lun.ua