Волонтера Костянтина Ходаковського помилували

51
5 жовтня 2015

Про це на своїй фейсбук сторінці повідомив волонтер "Народного тилу" Роман Синіцин.

Ініціаторами звернення до президента з приводу Ходаковського стали відомі волонтери, які подавали прохання і агітували за підписання електронної петиції на підтримку ув'язненого, який відбував термін покарання в 4-й колонії.

Костянтин Ходаковський був засуджений за пограбування квартири, коли йому було 15 років. Двічі йому продовжували термін у в'язниці через нелояльну поведінку. У 2014-му році він виграв Європейський суд з прав людини.

"Волонтера в законі" Ходаковского сьогодні помилували. За словами самого Ходаковского, завтра випустять.Три роки "скост...

Posted by Roman Sinicyn on 5 октября 2015 г.

Суд зобов'язав державу Україна виплатити 25 тисяч євро як компенсацію за порушення прав. Всю суму ув'язнений витратив на потреби української армії.

Мало хто знав, що всі покупки касок, бронежилетів, тепловізорів Ходаковський організовував з тюремної камери, а головним його помічником була дружина.

"Після звільнення приєднаюся до волонтерської групи Сармат", - прокоментував Костянтин Ходаковський "УП.Життя".

 Костянтин Ходаковський

Завдяки суспільному резонансу та активної громадянської позиції комісія при міністерстві оборони клопотала про зняття судимості з Ходаковського.

"Українська правда. Життя"

Яркий пример того, как ПРОСТО ЛЮДИ могут .... МОГУТ!!! Верить в себя, в силу своего голоса, в силу некой высшей справедл...

Posted by Svitlana Shishkina on 5 октября 2015 г.